Przebudowa torowisk: kolejne zmiany w ruchu

W nocy z 21 na 22 marca wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu al. Piastów z ul. Jagiellońską oraz al. Bohaterów Warszawy z ul. Jagiellońska.

Zamknięte dla ruchu zostanie skrzyżowanie al. Piastów z ul. Jagiellońską dla pojazdów jadących od strony Placu Szarych Szeregów w kierunku Placu Kościuszki.

Zmienioną trasą pojadą także autobusy linii 523, 524 i 812, które pomiędzy Placem Szarych Szeregów a Placem Kościuszki pojadą ul. 5 lipca, Bolesława Śmiałego i Chodkiewicza do al. Piastów.

Pojazdy ominą przystanek „Piastów” w kierunku Pomorzan. Rozkłady jazdy nie ulegną zmianie.

W związku z rozpoczęciem modernizacji torowisk na skrzyżowaniu al. Bohaterów Warszawy z ul. Jagiellońską. Zmiany dotyczą nitki prowadzącej w kierunku ul. Mickiewicza.

Zamknięte dla ruchu zostanie skrzyżowanie Bohaterów Warszawy z ul. Jagiellońską dla pojazdów jadących od strony Turzyna w kierunku ul. 5 Lipca.

Na odcinku al. Bohaterów Warszawy od ul. Ściegiennego do ul. Jagiellońskiej oraz od 5 Lipca do ul. Jagiellońskiej w celu zachowania dojazdu do posesji ruch będzie odbywał się dwukierunkowo.

Dodatkowo ruchu dwukierunkowy będzie wprowadzony na ul. Ściegiennego pomiędzy ul. Bolesława Śmiałego a al. Piastów.

Ruchu pojazdów na nitce al. Bohaterów Warszawy prowadzącej od strony ul. 5 Lipca do Turzyna nie zmieni się.

Tramwaje linii 7, 9, 12 i 13 do czasu zakończenia modernizacji torowisk w al. Piastów kursują bez zmian.

Linia 527 w kierunku Krzekowa pojedzie objazdem ulicami Pocztową i 5 Lipca z pominięciem przystanku Bohaterów Warszawy, wg normalnego rozkładu jazdy.

Zobacz również...