Łukasińskiego od 05.04.2012r.

W związku z wykonywaną przebudową ul. Łukasińskiego z dniem 5.04.2012r. od godziny 10:00 zostają częściowo zmienione trasy przejazdu oraz lokalizacje przystanków dla linii 74 i 80 w rejonie wykonywanych prac.

Organizacja ruchu:

L – 74 będzie kursować w kierunku ogrodów Działkowych na ul. Łukasińskiego po stałej trasie. W kierunku Bezrzecza linia będzie kursować częściowo objazdem od ul. Łukasińskiego przez ul. Żniwną do Szerokiej – Sosabowskiego –  do ul. Łukasińskiego i dalej po stałej trasie. Ulegają zmianie lokalizacje przystanków.

– Przystanek „Łukasińskiego” w kierunku Ogrodów zostanie przeniesiony ok. 100 metrów za skrzyżowanie z ul. Żniwną.

– Przystanek „Ogrody im. Bema nż” w obu kierunkach, zostanie przeniesiony ok. 100 metrów w kierunku przystanku „Ogrody Działkowe nż”

Przystanek Łukasińskiego w kierunku Bezrzecze zostanie zlokalizowany na ul. Żniwnej przy skrzyżowaniu z ul. Łukasińskiego.

L- 80 będzie kursować w kierunku Zakładów Piekarniczych po stałej trasie. W kierunku Osiedla Arkońskiego linia będzie kursować częściowo objazdem ulicami Łukasińskiego – Żniwną do Szerokiej – Sosabowskiego do ul. Łukasińskiego i dalej po stałej trasie Ulegają zmianie lokalizacje przystanków.

Przystanek „Łukasińskiego” w obu  kierunkach zostanie czasowo przeniesiony na ul. Łukasińskiego przy skrzyżowaniu z ul. Bracką.

 

Zobacz również...