Przebudowa ulic Arkońskiej i Niemierzyńskiej – zmiany na liniach

W związku z kolejnym etapem przebudowy ulic Arkońskiej i Niemierzyńskiej, z dniem 04.07.2011 r. wprowadza się zmiany na liniach autobusowych:

1. zastępcza linia autobusowa 803 kursować będzie na trasie: Dworzec Niebuszewo – Orzeszkowej (powrót: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – Krasińskiego – Chopina – Wszystkich Świętych (powrót: Broniewskiego) – Arkońska – Arkońska Broniewskiego.

Autobusy będą się zatrzymywać na dodatkowych przystankach pośrednich:

  • „Broniewskiego” zlokalizowanym na ul. Broniewskiego w pobliżu skrzyżowania z ul. Judyma w kierunku Dworca Niebuszewo,
  • „Chopina” wspólnym z liniami 51, 78, 80, B w kierunku ul. Krasińskiego.

Wyłącza się obsługę przystanków „Wszystkich Świętych” w obu kierunkach oraz „Chopina” zlokalizowanego na ul. Wszystkich Świętych w kierunku Dworca Niebuszewo.

2. Autobusy linii 80 w kierunku Os Arkońskiego kursować będą od ul. Arkońskiej przez ul. Broniewskiego, z pominięciem ul. Wszystkich Świętych, a w kierunku Zakładów Piekarniczych od Os Arkońskiego ulicami Wiosny Ludów – Malinową – Wojciechowskiego – Arkońską i dalej po swojej trasie według specjalnego rozkładu jazdy.

Wyłącza się obsługę przystanków:

  • „Wszystkich Świetych” i „Chopina” w obu kierunkach,
  • „Arkońska Szpital” i „Tatrzańska” w kierunku Zakładów Piekarniczych.

Linia zatrzymywać się będzie na dodatkowym przystanku „Broniewskiego” w kierunku Osiedla Arkońskiego.

 

3. Autobus linii nocnej 525 w kierunku Wiszesława Bedze kursować od ul. Arkońskiej przez ul. Broniewskiego, z pominięciem ul. Wszystkich Świętych. W przeciwnym kierunku linia pojedzie ulicami Chopina – Wiosny Ludów – Malinową – Wojciechowskiego – Arkońską i dalej po swojej trasie według obowiązującego rozkładu jazdy.

Wyłącza się obsługę przystanków: „Wszystkich Świętych” w obu kierunkach oraz „Arkońska Szpital” i „Tatrzańska” w kierunku Krzekowa.

Linia zatrzymywać się będzie na dodatkowym przystanku „Chopina” w kierunku Krzekowa.

 

4. Przystanek „arkońska Szpital” przeniesiony zostanie na ul. Arkońską miedzy skrzyżowanie ul. Bułgarska a Broniewskiego.

 

Zobacz również...