Bieg „15 Policka”

W dniu  5.06.2011r. od godz. 9:00 do godz. 15.00 zostają zamknięte dla ruchu ulice: Wyszyńskiego na odcinku od ul. Piaskowej do ul. Bankowej, ul. Bankowa na odcinku od ul. Wyszyńskiego do Zamenhofa, ul. Zamenhofa na całej długości, Piaskowa od ul. Zamenhofa do ul. Wyszyńskiego w Policach oraz drogi powiatowej nr 06132 na odcinku Police – Siedlice w związku z organizacją imprezy biegowej – XXIII Ogólnopolski Bieg Uliczny „15 Policka”.

Organizatorem imprezy jest Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej TYTAN – Police.

W związku z powyższym:

L – 103 będzie kursować w obu kierunkach ul. Piłsudskiego, objazd ronda z pominięciem ulic Wyszyńskiego – Bankowej – Grzybowej i dalej stałą trasą wg obowiązującego rozkładu jazdy.

L – 106 będzie kursować na trasie: Głębokie – Siedlice wg obowiązującego rozkładu jazdy.

Linia w godz. 9.00 – 15.00 na pętli w Siedlicach będzie miała przystanek końcowy.

L – 107 będzie kursować na trasie Pl. Rodła – Wyszyńskiego (przystanek końcowy w zatoce przy kościele) wg obowiązującego rozkładu jazdy. W kierunku Pl. Rodła linia będzie kursować ul. Bankową, Grzybową przez rondo do ul. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.

Linia Samorządowa będzie kursować ul. Wyszyńskiego (przystanek końcowy w zatoce przy kościele) – Bankową – Grzybową do ronda i dalej stałą trasą.

Zobacz również...