Przebudowa ul. Przelotowej – utrudnienia w ruchu na dn. 30.09.2010 r.

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie informuje, iż w związku z zadaniem Przebudowa ul. Przelotowej na odcinku od ul. Jasnej do ul. Łubinowej/ Handlowej, obecna organizacja ruchu przewiduje ruch jednokierunkowy na ul. Przelotowej od ul. Łubinowej do ul. Lnianej.

Objazd skierowany został od ul. Jasnej przez ul. Lnianą i Pszenną. Ulica Lniana na czas prac jest ulica jednokierunkową na kierunku od ul. Przelotowej do ul. Pszennej. Komunikacja miejska tj. linie A, E, 65 i 531 kursują ul. Przelotową w obu kierunkach, stąd też utrzymana jest sygnalizacja świetlna wahadłowa.

Od dnia 01.10.2010 r. utrzymana zostanie powyższa organizacja ruchu, z wyłączeniem sygnalizacji świetlnej wahadłowej na ul. Przelotowej z uwagi na skierowanie autobusów komunikacji miejskiej w kierunku os Bukowego objazdem ul. Lnianą. Linie komunikacyjne od ul. Jasnej będą kursowały przez ul. Przelotową – Lnianą – Pszenną do ul. Chłopskiej i dalej po stałej strasie do Osiedla Bukowego. Na czas objazdu wszystkie linie będą zatrzymywały się na przystanku Lniana na ul. Przelotowej oraz na tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ul. Chłopskiej. Czasowej likwidacji ulega przystanek Przelotowa zlokalizowany na ul. Przelotowej na wysokości pętli autobusowej Osiedle Słoneczne.

W kierunku Basenu Górniczego i centrum autobusy będą kursowały po stałych trasach przez ul. Przelotową.

Zobacz również...