Niezwykły tramwaj na ulicach Szczecina

13 marca br. (piątek), ulicami Szczecina przejedzie niezwykły tramwaj. Wśród jego pasażerów, znajdą się przedstawiciele lokalnych Organizacji Pożytku Publicznego, którzy będą namawiać mieszkańców do przekazywania 1% podatku dochodowego.

13 marca br. (piątek) w godzinach od 11 do 14mieszkańcy Szczecina, będą mogli w niecodzienny sposób zapoznać się ze szczecińskimi Organizacjami Pożytku Publicznego. Tego dnia, po ulicach miasta, kursować będzie zabytkowy tramwaj typu „N”, w którym będzie można spotkać przedstawicieli poszczególnych szczecińskich OPP. Będą oni informowali o możliwości przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych, właśnie na rzecz jednej z promowanej przez nich organizacji.

Wszystkie szczecińskie Organizacje Pożytku Publicznego, które są zainteresowane bezpłatnym promowaniem swojej działalności w ten nietypowy sposób, powinny zgłosić chęć uczestnictwa w wydarzeniu. Można tego dokonać w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Szczecin lub przesyłając zgłoszenie na adres e-mail (bop@um.szczecin.pl) bądź telefonicznie na jeden z numerów telefonu: 91 424 5096 / 91 424 5107.Ostateczny termin składania zgłoszeń upływa 10 marca br.

Wszelkie dodatkowe informacje na temat tegorocznej kampanii „Niewiele trzeba by czuć się lepiej. Wystarczy 1%” można znaleźć na stroniewww.szczecin.eu/procent.

Lista Organizacji Pożytku Publicznego, którym można przekazać 1% swojego podatku dochodowego, znajduje się na stronie internetowej:

http://bip.um.szczecin.pl/UMSzczecinBIP/chapter_11164.asp.