Utrudnienia w ruchu w związku z procesjami Bożego Ciała

W dniu  7.06.2012 r. w godz. 10:00 – 12:00 odbędzie się  procesja z okazji  „Bożego Ciała”. Trasa procesji będzie przebiegać ulicami: Bogurodzicy Bazylika  – św. Wojciecha – Obrońców Stalingradu –  pl. Żołnierza – Trasa Zamkowa – Farna – Grodzka – Katedra św. Jakuba – zakończenie procesji.

Procesje diecezjalne  na terenie miasta Szczecina w dniu 7.06.2012 r.

 

1.  Parafia PW. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w godz. 10:15 – 12:00

Trasa: Srebrna – Widzewska – Przodowników Pracy – Tokarska – Mechaniczna – Srebrna

2. Parafia pw. Matki Bożej Jasnogórskiej w godz. 10:45 – 13:00

Trasa: Orawska – Legnicka – 9-go maja – Ruska – Orawska.

3. Parafia pw. Św. Krzyża w godz. 11:00 – 13:00

Trasa: Wieniawskiego – Syrokomli – Brodzińskiego – Św. Stanisława Kostki – Wieniawskiego.

4. Parafia pw Najświętszego Odkupiciela w godz. 11:00 – 13:00

Trasa: Hubala – Kleeberga – Berlinga – Grota Roweckiego – Hubala

5. Parafia pw. Św. AP. Piotra i Pawła w godz. 11:00 – 13:30

Trasa: Niklowa – pl. Wolności – Krzemienna – Floriana Szarego – Metalowa – Kruszcowa – Aluminiowa – Biała – zakończenie procesji

6. Parafia p.w. Świętej Rodziny w godz. 11:15 – 13:15

Trasa: Królowej Korony Polskiej – Monte Casino – Ogińskiego – Jasne Błonia –   Szymanowskiego – Monte Casino – Królowej Korony Polskiej.

7. Parafia Św. Andrzeja Boboli w godz. 11:15 – 13:00

Trasa: Pocztowa – Boh. Warszawy – 5-Lipca – B. Śmiałego – Żółkiewskiego – Boh. Warszawy – Pocztowa – kościół – zakończenie procesji.

8. Parafia Św. Jana Bosko w godz. 11:15 – 13:30

Trasa: Witkiewicza – Jana Bosko – 26-go Kwietnia – do skrzyżowania z Santocką – Jodłowa – Kaliny – Derdowskiego.

9. Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w godz. 11:30 – 13:00

Trasa: Księżnej Anastazji – Przyjaciół Żołnierza – Pasterska – Daszyńskiego – Myśliwska – Świętoborzyców – Jarogniewa – Księżnej Anastazji – Kościół.

 

10.  Parafia pw. Niepokalanego Serca NMP w godz. 11:40 – 13:00

Trasa: Kościelna – Nehringa nr 48 – Nehringa – kościół

11. Parafia: pw. Świętej Trójcy w godz. 11:45 – 13:00

Trasa: Szeroka – Żniwna – skrzyżowanie – Żniwna – Szeroka kościół zakończenie procesji

12. Parafia Św. Dominika w godz. 12:00 – 14:00

Trasa: Wielkopolska – Mazurska – Śląska – Wielkopolska – Kościół.

13. Parafia p.w. Św. Stanisława Kostki w godz. 12:00 – 14:00

Trasa: J. CH. Paska – Parkowa – Malczewskiego – Jana Kazimierza – E. Plater – pl. Matki Teresy z Kalkuty.

14.  Parafia pw. Matki Boskiej Ostrobramskiej w godz. 12:00 – 14:00

Trasa: Słowicza kościół – Szczepowa – Jana z Czarnolasu – Dąbrowszczaków – Krucza przy  skrzyżowaniu z Piańską, – Krucza – Dom Kombatanta – zakończenie procesji

15. Parafia pw. Świętego Stanisława BM w godz. 12:15 – 13:30

Trasa: Kolorowych Domów – Brazowa – Fioletowa – do kościoła pw. Chrystusa Dobrego Pasterza

16.  Parafia pw. Wniebowzięcia N.M.P. w godz. 12:30 – 14:00

Trasa: Krzywoń – Gierczak – Oficerska – Ustki – Otwocka – Mianowskiego – Gierczak – Krzywoń

17. Parafia pw. Św. Michała Archanioła w godz. od 12:30

Trasa: Bałtycka – Łowczych – Zawrotna

18. Parafia pw. Sw. Kazimierza w godz. 12:30 – 14:00

Trasa: Broniewskiego – Chopina – Wiosny Ludów

19. Parafia pw. Św. Antoniego z Padwy w godz. 12:30 – 14:00

Trasa: Szczecińska – Poznańska

20.  Parafia pw. Św. Siostry Faustyny Kowalskiej w godz. 12:40 – 15:00

Trasa: Górna – Okólna – Poprzeczna – Okólna plac zabaw – zakończenie procesji

21. Parafia pw. M.B. Różańcowej w godz. 13:00 – 15:30

Trasa: Krakowska – Zielona – Bronowicka – centrum osiedla Reda

22. Parafia pw. Matki Bożej Bolesnej w godz. 13:00 – 15:00

Trasa: Miodowa w stronę Głębokiego – Kwiatów Polskich – Wiśniowa – Mokra do skrzyżowania z ul. Obłoków – zakończenie procesji.

23.  Parafia pw. Bożego Ciała w godz. 13:50 – 15:30

Trasa: Staszica – Ofiar Oświęcimia – Cyryla i Metodego – Niemcewicza – Kadłubka – Ofiar Oświęcimia – Staszica kościół – zakończenie procesji

24. Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w godz. 16:00 – 18:00.

Trasa: Św. Kingi – Wileńska – Wrocławska – Okulickiego

25. Parafia pw. Świętego Ottona w godz. 16:40 – 18:30

Trasa: pl. Św. Ottona – Zawadzkiego do skrzyżowania z ul. Szafera – powrót ul. Zawadzkiego do kościoła pl. Ottona.

 

W związku z procesjami wystąpią przerwy w kursowaniu linii  komunikacji miejskiej na terenie Szczecina i Polic.

 

Zobacz również...