Zmiany w kursowaniu linii 6 w związku z uszkodzeniem słuba trakcyjnego na ul. Kolumba oraz podczas pokazu ogni sztucznych

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego informuje, iż w związku  z uszkodzeniem słupa trakcyjnego na ul. Kolumba przy skrzyżowaniu z ul. Dworcową obecnie linia tramwajowa nr 6 kursuje od pętli Gocław do Stoczni Szczecińskiej.

Od Stoczni Szczecińskiej do Dworca Głównego, do godz. 20.00, kursuje komunikacja zastępcza autobusowa.

Od dnia 12.08., od godz. 20.00 do dnia 15.08. (włącznie) linia tramwajowa nr 6 będzie kursowała od  Gocławia, pl. Hołdu Pruskiego, pl. Żołnierza Polskiego następnie ulicami Niepodległości – Dworcową – Nową do Pomorzan.

 

Na czas trwania IV Międzynarodowego Festiwalu Sztucznych Ogni PYROMAGIC 2011 i III Festiwalu Music Wave – Szczecin 2011, dodatkowa linia tramwajowa nr 6 , której pierwotny odjazd, po zakończeniu imprezy zaplanowano  z Wyszyńskiego, odjedzie w kierunku Pomorzan i Gocławia z pl. Rodła przez ulice Dworcową i Nową.

W kierunku Pomorzan natomiast podstawiony zostanie na ul. Nabrzeże Wieleckiego (zatoka autobusowa dla linii nr 70) dodatkowy autobus, który odjedzie po zakończeniu imprezy, przez ul. Kolumba.

Zobacz również...